ПРО КОМПАНІЮ

 

Наше підприємство спеціалізується на розробці та виготовленні апаратних та програмних засобів для вбудованих електронних вимірювальних пристроїв. Галузь розробок – вбудовані обчислювальні та вимірювальні прилади, апаратура для тестування, програмне забезпечення, цифрова обробка сигналів та пристрої спеціального призначення

Інженери компанії мають великий досвід у розробці вимірювальних та керуючих систем реального часу. Ми розробляємо як аналогові так і цифрові системи. Зараз, для реалізації наших більшості завдань ми використовуємо процесори з MIPS архітектурою (PIC32MX, PIC32 MZ) та сигнальні процесори Blackfin , PowerPC з операційними системами реального часу або без них. Також ми маємо великий досвід розробки програмного забезпечення для ПЛІС FPGA (Altera) та систем з застосуванням методів цифрової обробки сигналів.

Деякі галузі застосування наших розробок:

  • Наземні та бортові реєстраційні засоби контролю авіаційного обладнання, які мають всі види авіаційних сигналів та інтерфейсів, зокрема MIL-STD-1553B та ARINC-429;
  • Багатоканальні вимірювальні та керуючі системи для авіаційних тренажерів літаків АН-70 та АН-148
  • Інерційні вимірювальні пристрої (Inertial Measurement Units), компасні пристрої (апаратура, алгоритми, програмне забезпечення)
  • Багатоканальні активні гідроакустичні системи для пошуку малогабаритних підводних об’єктів
  • Пасивні гідроакустичні системи для сейсмічних вимірювань та інших цілей
  • Системи вимірювання вібрації обладнання що обертається (двигуни, насоси, турбіни, вентилятори та ін.)
  • Вимірювальні, керуючі та регулюючі системи промислової автоматизації з програмуванням на CoDeSys

Ми розробляємо системи з застосуванням відкритих міжнародних стандартів VME, CompactPCI, “m-module”, де є така можливість. А також, розробляємо компактні спеціалізовані системи реального часу на вимогу замовника.

Інженерний центр «НАВІТЕЛ» спеціалізується на розробці електронних пристроїв і програмного забезпечення для систем спеціального призначення та промислової автоматизації .