Кондуктивне охолодження

 

Традиційно метод кондуктивного охолодження застосовувався для плат і систем, де неможливо застосувати повітряне охолодження – в космосі, через недостатню кількість або повну відсутність повітря в навколишньому середовищі, в оборонній галузі, через високі вимоги до надійності систем.

Системи, призначені для експлуатації в суворих кліматичних умовах, також виграють від застосування кондуктивного охолодження. Наприклад, в умовах роботи у широкому температурному діапазоні (-40 ° С – + 85 ° С) необхідним є оптимізоване відведення тепла для зниження різниці температур кристалів і навколишнього середовища. У той же час високі вимоги до вібро- і удароміцності унеможливлюють використання примусового повітряного охолодження всередині системи.

Завдяки багаторічній співпраці з ДП «Антонов» інженери нашого підприємства накопичили значний досвід з розробки та виготовлення корпусів з кондуктивним охолодженням і супутніх конструктивних елементів для застосування в авіаційній галузі. На даний момент ми виготовляємо на замовлення корпуси СС5 та аксесуари до нього. Крім того, корпус може бути розроблений та виготовлений за індивідуальними потребами замовника.

Інженерний центр «НАВІТЕЛ» спеціалізується на розробці електронних пристроїв і програмного забезпечення для систем спеціального призначення та промислової автоматизації .