Системи реального часу

 

Система реального часу – це система типу збудження – відгук (причина – наслідок), в якій час реакції на збудження (відгук або наслідок) або обмежена виникненням будь-якого іншого збудження, або проходить паралельно з новим збудженням. Часто під обчислювальної системою реального часу розуміється апаратно-програмний комплекс, що дозволяє формувати певні сигнали або параметри в темпі часу, відповідному зміні даних на вході. Вимірювальні системи реального часу знаходять застосування в різних областях науки і техніки: експериментальні наукові дослідження, вимірювальна техніка, автоматизовані системи управління, медицина, ядерна енергетика, військова техніка і т.д.

Великий досвід по розробці і застосуванню систем реального часу дозволяє нашому підприємству вирішувати величезний спектр завдань від побудови наднадійних систем передачі даних до систем контролю і збору інформації. Ми пропонуємо як широке розмаїття модулів (цифровий та аналоговий ввід / вивід, процесори, шини, носії мезонінних модулів, джерела живлення) з яких ви можете самостійно зібрати вимірювальну систему, так і готові вимірювальні комплекси і рішення, такі як VKSA12.

Інженерний центр «НАВІТЕЛ» спеціалізується на розробці електронних пристроїв і програмного забезпечення для систем спеціального призначення та промислової автоматизації .